• breathe - move - connect •

retreaty

Oslnivá místa, DECHBEROUCÍ praxe, 
společnost skvělých lidských duší.

Nejde pouze o samotnou praxi, která je intenzivní, ale i o dané prostory, lidi, kteří společné tráví čas, otevírání srdce při kakaových ceremoniích, zpívání manter a skvělého jídla. Při jógových retreatech se snažím každému jednomu člověku odevzdat naplno, předat mu vše, co bych v jedné lekci nedokázal a to i skrze lidi, kteří na víkendy jezdí a sdílí sebe s ostatními. Praxe bývá průměrně 7 hodin (??) denně a to především ona jógová, ale součástí jsou i pohybové workshopy, meditace, pranajamy. Regenrujeme společným otužováním, u pití čaje, povídáním nebo koncertu a zpívání manter.

Jóga Retreat Lipno

Penzion Frymburk, přehrada Lipno

10-12.5.2024

Přijďte se k nám připojit na další úžasný jóga retreat, který se bude konat od 10. do 12. května 2024! Tentokrát nás čeká nezapomenutelný pobyt v malebném Penzionu Frymburk na břehu přehrady Lipno. Tento úchvatný penzion vyniká nejen svou krásou, ale také pohodlnými pokoji s nádherným výhledem na přehradu a útulnou jóga sálou, která vám poskytne ideální prostředí k hlubokému spojení se sebou samými.

Během retreatu se můžete těšit na intenzivní jóga cvičení, stimulující workshopy zaměřené na dech, asány a pohyb a Kakaovou Ceremonii. Budeme společně objevovat různé techniky, které nám pomohou prohloubit naši praxi jógy a dosáhnout harmonie těla, mysli a duše.

 

Yin & Yang jóga retreat

Dvůr Svatá Máří, Šumava

19-22 září 2024

Zveme vás na naš Yin & Yang jóga retreat v nádherném prostředí na Šumave v meditačne – jógovem centru Dvůr Svatá Maří.

 

Na retreatu propleteme mužský a ženský princip. Program reprezentující mužské yangové témata  který bude veden Tobim ve různé tematických lekcích. Budeme plynout praxemi plných síly, odhodlání a dynamismu. Společně prozkoumáme sílu těla a mysli, a nalezneme rovnováhu v pohybu a energii.

Ženský, chladivý, Yinový prístup, který nás provede do něžného světa ženské energie bude veden Mischou. Při yinovem programu se ponoříme do hlubin meditace, intuice, relaxace a odpočinku. Yin praktiky nám umožní prozkoumat hlubší vrstvy naší bytosti, nalezení klidu a vyváženého spojení s okolním světem.

 

Během našeho společného pobytu budeme pracovat na integrování těchto protichůdných, avšak doplňujících se, aspektů. Společným úsilím dosáhneme harmonie v našem vnitřním a vnějším světě, zdokonalujíce své jóga praktiky a objevujíce sílu spojení mužské a ženské podstaty. Připojte se k nám na tomto unikátním Yin & Yang jóga retreatu a objevte krásu, která vzniká z propojení dvou základních prvků života. Jsme tu, abychom společně cestovali směrem k harmonii, lásky a vnitřnímu klidu.

 

Můžete se těšit na Tobiho radostnou energii; klid vyzařující z Mischy; dynamickou jógu, yin jógu; dýchaní; meditace; kakao ceremonii; aktívní hraní si; vedenou masáž; propojovaní se se sebou i s dalšími skvělými dušemi. Jídlo bude zabezpečeno lahodným rostlinným cateringem v zastřešení @hostina.bio